Kilka słów o mnie

Położna z pasji.

Witam przyszłe i obecne mamy oraz tatusiów.

Nazywam się Iza Orłowska – POŁOŻNA. Jest mi bardzo miło gościć Was na mojej stronie.

Co ja tu robię? Odpowiedź jest prosta! Jestem tu dla WAS.

Na pytanie – co chcesz robić jak dorośniesz zawsze miałam jedną odpowiedz - chce pomagać innym.

Dlatego wybierając studia kierowałam się moim pragnieniem z dzieciństwa i złożyłam podanie na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego na wydziale Nauk o Zdrowiu o kierunku POŁOŻNICTWO.

Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że nie chcę w życiu robić nic innego, jak tylko być POŁOŻNĄ. Studia ukończyłam z tytułem magistra. Śmiało mogę powiedzieć, że ten zawód to moje przeznaczenie. Kocham swoją pracę i wyzwania jakie ona stawia przede mną każdego dnia.

Swoją pracę zawodową rozpoczęłam w szpitalu w Staszowie na oddziale ginekologicznym .Obecnie pracuję na Bloku Porodowym w szpitalu Kieleckim im. św. Aleksandra w Kielcach, gdzie każdy dyżur przynosi ze sobą dużo radości, pozytywnych emocji i MIŁOśCI do daru od Boga jakim jest DZIECKO.

Jestem przy porodzie nie tylko ze względów medycznych, ale również dlatego, żeby każdej z WAS dawać maximum wsparcia, poczucia bezpieczeństwa i troski.

  • Szkoła rodzenia Kielce
  • Mama i dziecko pod parasolem Kielce

Najważniejsze są dzieci

Jestem zdania, że wzajemne zaufanie wytworzone pomiędzy dwiema stronami: położna - mama jest bardzo istotne i przekłada się na dobrą współpracę, która jest niezwykle ważna przy porodzie, gdzie przyświeca nam jeden cel – jaki?

NARODZINY DZIECKA

Chcąc przyszłych rodziców przygotować jak najlepiej do nowej roli powadzę również wykłady w przyszpitalnej szkole rodzenia - Akademia Mamy i Taty, co sprawia mi ogromną przyjemność mogąc przekazywać wiedzę na tematy pielęgnacji i karmienia noworodka.

Od 2011 roku pełnię też jedną z najważniejszych ról w moim życiu, jaką jest bycie szczęśliwą mamą Oliwki. Dzięki niej mogłam doświadczyć cudu : ciąży, narodzin, macierzyństwa i bezgranicznej miłości.

Moje doświadczenie zawodowe oraz prywatne pozwala mi zrozumieć z czym wzmagacie się na co dzień.

Co mogę Wam zaoferować?

Chcę być z Wami na każdym etapie począwszy od momentu przygotowywania się do roli mamy i taty poprzez całą ciąże, poród aż po okres macierzyństwa.

Wyposażę Was w stosowną wiedzę, wskażę odpowiednią drogę działania oraz otocze Was parasolem bezpieczeństwa. Stąd też wzięła się nazwa mojej działalności „Mama i Dziecko pod Parasolem”. Będziecie mogli liczyć na moją pomoc, w każdej chwili

Zapraszam Was serdecznie do czytania bloga, kontaktu i współpracy ze mną. 

Pozdrawiam, Iza Orłowska - Położna

Co mnie wyróżnia i decyduje o tym, że staram się być świetną położną i matką?

Wiedza i umiejętności

Miłość do dzieci

Delikatność

Cierpliwość i spokój

Chcesz wiedzieć więcej?

Na blogu "Mama i Dziecko pod Parasolem" piszę o tym co ważne dla Ciebie i Twojego dziecka. Jako położna z wieloletnim doświadczeniem wiem co zrobić aby pierwsze dni z maluszkiem były łatwiejsze i bezstresowe. Jeśli jesteś ciekawa tego jak ja podchodze do dzieci i jesteś głodna wiedzy to zapraszam na bloga. Natomiast jeśli zainteresowała Cię moja ofertą zapraszam Cię do zakładki kontakt.

© Mama i Dziecko pod Parasolem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stworzone z ❤ przez e-Łysogóry.