• Start
  • Blog
  • Witam przyszłe i obecne mamy oraz tatusiów.
Iza Orłowska Położna

Witam przyszłe i obecne mamy oraz tatusiów.

Nazywam się Iza Orłowska – POŁOŻNA.  Jest mi bardzo miło gościć Was na moim blogu. Co ja tu robię? Odpowiedź jest prosta! Jestem tu dla WAS. Już jako mała dziewczynka wiedziałam co chce robić w życiu. Na pytanie – kim chcesz zostać jak dorośniesz zawsze miałam jedną odpowiedz -  chce pomagać innym. Dlatego wybierając studia kierowałam się moim pragnieniem z dzieciństwa i złożyłam podanie na POŁOŻNICTWO. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że nie chcę w życiu robić nic innego, jak tylko być POŁOŻNĄ. Śmiało mogę powiedzieć, że ten zawód to moje przeznaczenie. Kocham swoją pracę i wyzwania jakie ona stawia przede mną każdego dnia. Obecnie pracuję na Bloku Porodowym w Kielcach, gdzie każdy dyżur przynosi ze sobą dużo radości, pozytywnych emocji, MIŁOŚCI do daru od Boga jakim jest DZIECKO. Jestem przy porodzie nie tylko ze względów medycznych, ale również dlatego, żeby każdej z WAS dawać maksimum wsparcia, poczucia bezpieczeństwa i troski.

Jestem zdania, że wzajemne zaufanie wytworzone pomiędzy dwiema stronami  – położna mama jest bardzo istotne i przekłada się na dobrą współpracę, która jest bardzo ważna przy porodzie gdzie przyświeca nam jeden cel – jaki?

NARODZINY DZIECKA

Od 2011 roku pełnię też jedną z najważniejszych ról w moim życiu, jaką jest bycie szczęśliwą  mamą Oliwki. Dzięki niej mogłam doświadczyć  cudu: ciąży, narodzin, macierzyństwa i bezgranicznej miłości.

Moje doświadczenie zawodowe oraz prywatne pozwala mi zrozumieć z czym wzmagacie  się na co dzień.

Co mogę Wam zaoferować?

Chcę być z Wami na każdym etapie od momentu przygotowywania się do roli Mamy i Taty poprzez całą ciąże, poród aż po okres macierzyństwa. Wyposażę Was w stosowną wiedzę, wskażę odpowiednią drogę działania oraz otocze Was parasolem bezpieczeństwa. Stąd też wzięła się nazwa mojej działalności „Mama i Dziecko pod Parasolem”. Będziecie  mogli liczyć na moją pomoc, w każdej chwili.

Zapraszam Was serdecznie do czytania bloga, kontaktu i współpracy ze mną?

IZA ORŁOWSKA - POŁOŻNA Z KIELC

Położna z Kielc, Pierwsze kroki, Mama i Dziecko pod Parasolem

© Mama i Dziecko pod Parasolem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stworzone z ❤ przez e-Łysogóry.